Kontrastvärvidega viimistletud sisevoodrilauad

Kontrastvärvidega viimistletud sisevoodrilauad

Naturaalse puidustruktuuri tõstab esile pinna vanutamine – harjamise teel eemaldatakse laua pinnalt pehmem puidu osa (maltspuit ehk kevadpuit). Vanutamise tulemusena joonistub välja reljeefne puidusüü muster ja saadud pind meenutab vana ja kulunud puitu, kuna ka loomulikul vananemisel kulub pehmem puit esimesena ära.

Vanutatud pinna nakkeomadused on võrreldavad peensaetud lauaga, s.t. vanutatud voodrilaua värvikihi eluiga on võrreldav peensaetud voodrilaua värvikihi elueaga. Värv siiski silendab pinda ja reljeefsus on paremini märgatav, kui valgus langeb pinnale õige nurga all. Mida siis teha, kui efektne puidumuster peaks olema nähtav igast asendist?

vanutatud (harjatud) sisevoodrilaud, valge

Kontrastvärvidega viimistletud vanutatud voodrilaud

Puidusüü mustri toob kõige paremini välja kontrastvärvidega viimistlemine – peale harjamist kaetakse voodrilaud kahe erineva värvitooniga ja peale kuivamist lihvitakse pealmine värvikiht maha. Lihvimise tulemusena ilmub reljeefsel puidustruktuuril nähtavale alumine, teist tooni värvikiht. Tekkiv kontrastne puidusüü muster rõhutab hästi vanutatud pinda.

vanutatud harjatud kontrastvärvitud must-valge

Kontrastvärvimiseks sobivad nii katvad kui lasuurvärvid, samuti võib kombineerida katvat pinnavärvi ja lasuurvärvi.

Puuliik: kuusk
Profiil: PTGV
Ristlõige: 12 x 120mm
Kattev laius: 112 mm
Pinnatöötlus: Vanutatud (harjatud) + 2 kihti pinnavärvi
Laos saadaval erinevad värvikombinatsioonid. Laiem toonivalik alates 100 m2 tellimisel.

Küsi hinnapakkumist:

Nimi

E-post (nõutav)

Telefon

Soovitud tooted ja kogused

Kontrastvärvidega viimistletud sisevoodrilauast sein, punane-valge

Küsi hinnapakkumist:

Nimi

E-post (nõutav)

Telefon

Soovitud tooted ja kogused

Projektimüük

Projektimüük

Keila Ehituspood pakub projektimüüki nii firmadele kui ka eraisikutele

Miks projektimüük on kasulik?
Õige toode – meie müügispetsialistid aitavad kliendil valida õige toote vastavalt ehitusprojektile või lihtsalt tekkinud ideele remondiks või renoveerimiseks.
Ajaline kasu – kogu kauba komplekteerime toimub kliendi soovil korraga või järkjärgult kokkuleppel soovitud asukohta.
Rahaline kasu – valides projekti müügi on võimalik säästa oma raha, suuremat kogust tellides saab alati parima hinna.

Saada meile email, helista või tule kohale koos vajamineva materjali nimekirjaga (vundamendist korstnani) ning meie poe töötajad otsivad kliendi soovidele ja vajadustele vastavad lahendused. Seda kõike parima hinna ja kindla kvaliteediga.

Küsi hinnapakkumist:

Nimi

E-post (nõutav)

Telefon

Soovitud tooted ja kogused

Välisvoodrilaud Puidukolors

Välisvoodrilaud Puidukolors

Puidukolors välisvoodrilaud on väga kasutajasõbralik ja läbimõeldud lahendus. Paigaldus toimub kruvidega ja selle muudab eriti mugavaks ettefreesitud kruvisoon. Voodrilaua kinnitamiseks tuleb kasutada spetsiaalseid välitingimustesse sobivaid isepuuriva otsaga ja peitpeaga kruvisid mõõtudega vähemalt 4,5x50mm. Soovitame kasutada roostevabast terasest või karastatud roostevabast terasest kruvisid. Välisvoodrilaua profiil on pika ülekattega, mis varjab täielikult alumise laua kinnituskruvi.

Peale laudade pikkusesse lõikamist tuleb saetud otsad alati värviga katta, et kaitsta neid niiskuse eest. Niiskuse imendumine toimub kõige kiiremini laudade otstest.

Välisvootdrilaud PuiduKolors 20x146 UTK profiil

Välisvoodrilaudu on 3 erineva pinnatöötlusega:

 • peensaetud,
 • harjatud,
 • peenrihveldatud.

Peensaetud välisvoodrilaud on kareda, poorse pinnaga ja imab väga hästi värvi sisse ja seetõttu on värvikiht vastupidavam.

Harjatud e. vanutatud välisvoodrilaual on harjamise tulemusena eemaldatud pehmem puit ja välja joonistub reljeefne puidusüü. Kõva puidupind ei määrdu nii kergesti ja siledat pinda on lihtsam puhastada. Vanutatud välisvoodrilaua värviimavus ei ole nii hea kui saepinnalise laua puhul ja seetõttu on ka värvikihi eluiga lühem.

Peenrihveldatud välisvoodrilaua pind näeb kaugelt välja nagu sile hööveldatud laud, kuid tänu rihveldusele imab värvi samaväärselt peensaetud pinnaga, s.t. vastupidavus väliskeskkonnas on võrreldav peensaetud välisvoodrilauaga.

Välisvoodrilaua värvisüsteemidVälisvoodrilaud PuiduKolors

 1. TEKNOS katvate värvide süsteem
  • Kruntimine (4 külge) + 1 kiht pinnavärvi (3 külge)
  • Kruntimine (4 külge) + 2 kihti pinnavärvi (3 külge)
 2. TEKNOS lasuurvärvide süsteem
  • Esimese kihiga kaetakse 4 külge + teise kihiga kaetakse 3 külge

Puidukolors välisvoodrilaudu on saadaval 9 värvitoonis, neist 3 lasuurvärvid.
Alates 100 m2 tellimusest on võimalik valida 105 katva värvi ja 34 lasuurvärvi vahel.

Küsi hinnapakkumist:

Nimi

E-post (nõutav)

Telefon

Soovitud tooted ja kogused

Vaata ka PuiduKolors välisvoodrilaua paigaldusjuhendit:

Kahepoolse rihveldusega terrassilauad

Kahepoolse rihveldusega terrassilauad

Tavapärasest erinev terrassilaud – ühelt poolt prantsuse stiilis, teiselt pool inglise stiilis profiiliga!

Kahepoolse rihveldusega terrassilauda on saadaval ainult pruuni immutusega, kuid suuremat kogust (alates 70 m2) saab tellida ka rohelise immutusega. Kahepoolse rihveldusega terrasilauad on mõõtudega 28x120mm. Küsi pakkumist, kuid kiirusta, kahepoolse rihveldusega terrassilauad on saadaval piiratud koguses!

Küsi hinnapakkumist:

Nimi

E-post (nõutav)

Telefon

Soovitud tooted ja kogused

Meist

Meist

Keila Ehituspood endise nimega Puidupood on Keila linnas tegutsenud alates 1998. aastast.
Meie eesmärgiks on pakkuda nii era- kui äriklientidele kvaliteetset klienditeenindust. Tänu kogenud töötajatele saame olla abiks ehitusmaterjali valiku osas.

Keila Ehituspoest leiad kõik maja ehituseks vajaliku (vundamendist korstnani) soodsalt ja mugavalt ühest kohast. Keila Ehituspood on hea koostööpartner Eesti suuremate ehitusmaterjalide tootjatega.

Meie eeliseks on see, et lisaks ehitusmaterjalide müügile omame pikaajalist kogemust puitmaterjalide müümise vallas. Pakume kliendile laia puitmaterjalide valikut – erinevate ristlõigete ja pikkustega saematerjali, höövelmaterjali, immutatud materjali; erinevate profiilide ja mõõtudega puitmaterjali viimistluseks (põrandalaud, sisevoodrilaud, välisvoodrilaud, saunavoodrilaud), mida saab lisaks osta immutatuna ja samuti tellida omale sobivas värvitoonis. Samuti pakume erinevaid puuliike (kuusk, mänd, haab, lepp, saar, tamm jne) ning erinevaid töödeldud variante (termotöödeldud, immutatud, kuivatatud jne).

Miks on kasulik valida välisvoodrilaua paksuseks alates 21mm?

Miks on kasulik valida välisvoodrilaua paksuseks alates 21mm?

Vastavalt ilma muutumisele muutub ka puitfassaadi niiskusesisaldus. Puidu niiskus püsib seda ühtlasem, mida paksem ta on. Seetõttu on ka puidu niiskuse muutumisest tingitud mahumuutused ja võimalik pragunemine seda väiksem, mida paksemat puitu kasutatakse.

Välitingimustes on soovitatav kasutada kuusepuitu. Kuusepuit imab männist vähem niiskust ning niiskusest tingitud muutused on väiksemad.

Välisvoodrilaua pind võiks olla peensaetud või karestatud, nii püsib värv sellel kauem. Kareda pinnaga saelauad imavad puiduviimistlusvahendeid paremini kui hööveldatud lauad.

Soomlaste standardi RYL2000 soovituse kohaselt peaks kuni 120 mm laiuse laua minimaalne paksus olema 21 mm