Kasvuhoone Datshnaja-2DUm

kasvuhoone Datshnaja-2DUm hinnad:

pikkus 4m komplekti hind 385 eurot
pikkus 6m komplekti hind 500 eurot
pikkus 8m komplekti hind 615 eurot

Komplekt: karkass, kate (3kärgplastist lehte), karkass koos kattega

Kasvuhoonete tugiraamistikud on kompaktsed ja mahuvad sõiduauto bagaažnikusse. Kärgpolükarbonaati saab ühte rulli keerata (kõik lehed) diameetriga 1,2 m,  pikkusega 2,1 m. Selleks, et kärgpolükarbonaadiga kasvuhoonet transportida, on vaja ülemise bagaažnikuga sõiduautot.

Kasvuhoone mõõdud:

laius – 3,0 m
kõrgus – 2 m
pikkus – 4, 6, 8 m

Kategooria:

Kasvuhoone “Datšnaja-2DU” on ette nähtud köögiviljade kasvatamiseks soodsa mikrokliima loomiseks aedades ja aiamaadel; võib olla kasutusel aastaringselt, katet talveks ei eemaldata. Kattematerjaliks polükarbonaat, mille kasutusiga on vähemalt 20 aastat.

Kaetava krundi pindala 12-24m2 sõltuvalt pikkusest. Paigaldatud karkassi kõrgus on 2m. karkass on valmistatud tsinkrauast ning pannakse kokku poltide ja mutrite abil. Vundament pole vajalik. Kasvuhoone kinnitamiseks krundile kaevatakse karkassi spetsiaalsed otsad maasse. Kasvuhoonel on kaks sissepääsu – mõlemas otsas uks koos õhuaknaga.
Komplekti kuulub kõik kattematerjali kinnitamiseks vajalik. Kasvuhoone katmine kattematerjaliga toimub ostja tellimisel.

Polükarbonaati iseloomustab ka väike kaal (800g/m2), standardleht mõõduga 2,1x6m kaalub kõigest 10 kg. Võib vaid ette kujutada, kui palju kaaluks kasvuhoone katmiseks kuluv klaas.

Küsi hinnapakkumist:

Nimi

E-post (nõutav)

Telefon

Soovitud tooted ja kogused