Terrassilaud

Terrassilaud on soodne ja enimkasutatud terrassimaterjal

Terrassilauad on ühelt või mõlemalt poolt pikisuunas rihveldatud, et vähendada lauas tekkivaid pingeid ning vähendada lõhenemise ohtu. Ühepoolse rihvelduse puhul võib terrassilauad paigaldada nii sileda kui soonelise küljega ülespoole. Rihveldatud pool ei ole märja ilmaga nii libe, samas on sile pind palja jala all mõnusam, samuti on siledat pinda lihtsam puhastada ja hooldada.

Kahepoolse rihvelduse puhul saab valida enam meeldiva profiili. Vaata lähemalt: https://www.puidupood.ee/kahepoolse-rihveldusega-terrassilauad

 

Immutatud terrassilauad

Terrassi ehitamisel tuleb arvestada niiskuse ja päikesega, seetõttu on terrassilauad harilikult immutatud. Pakume Tanalith E veepõhise puiduimmutuskemikaaliga sügavimmutatud terrassilaudu. Immutatud puit on keskkonnale ja inimestele ohutu.

Valikus on rohelise ja pruuni immutusega terrassilauad, kumbagi saab hiljem töödelda toonitud terrassiõliga. Sügavimmutatud terrassilauda ei pea esimesel aastal täiendavalt töötlema, kuid edaspidi tuleks terrassi õlitada spetsiaalse terrassiõliga iga 1-2 aasta järel. Mida tumedam on kasutatav õli, seda vastupidavam on terassilaud päikese UV-kiirgusele.

Kuid terrass ei pea tingimata olema pruun. Naturaalse või valge terrassi jaoks võib kasutada immutamata terrassilauda ning seda ise kohapeal läbipaistva terrassiõliga või valge peitsiga töödelda. Tööd on rohkem, kuid tulemus on huvitavam. Võimalik on valida sobiv värvitoon ka tehases immutatud ja viimistletud terrassilaudade seast.

Kategooria: Sildid: , ,

Terrassilaud

NimetusPaksusLaiusÜhikJaehindHulgihind 
Immutatud terrassilaud, roheline, 28x95mm2895JM1,92 €
Immutatud terrassilaud, pruun, 28x95mm2895JM1,97 €
Immutatud terrassilaud, pruun, 28x120mm28120JM3,30 €
Immutatud terrassilaud, pruun, 28x145mm28145JM4,80 €

Hinnad on käibemaksuga.

  Küsi hinnapakkumist:

  Nimi

  E-post (nõutav)

  Telefon

  Soovitud tooted ja kogused

  Sulle võib meeldida ka…