Terrassilauad. Immutatud ja viimistletud terrassilaud

Terrassilauad on soodne ja enimkasutatud terrassimaterjal

Terrassilauad on ühelt või ka mõlemalt poolt pikisuunas rihveldatud, see vähendab lauas tekkivaid pingeid ning vähendab puidu lõhenemise ohtu. Ühepoolse rihvelduse puhul võib paigaldamisel ülespoole jätta nii sileda kui soonelise külje. Rihveldatud pool ei ole märja ilmaga nii libe, samas on sile pool palja jala all mõnusam, samuti on siledat pinda lihtsam puhastada ja hooldada.

Kahepoolse rihvelduse puhul saab valida enam meeldiva profiili. Vaata lähemalt: https://www.puidupood.ee/kahepoolse-rihveldusega-terrassilauad

Terrassilaud

NimetusPaksusLaiusÜhikJaehindHulgihind 
Immutatud terrassilaud, roheline, 21x120mm21120JM1,20 €1,10 €otsas
Immutatud terrassilaud, roheline, 28x95mm2895JM1,05 €1,05 €SOODUSPAKKUMINE
Immutatud terrassilaud, pruun, 28x95mm2895JM1,10 €1,10 €SOODUSPAKKUMINE
Immutatud terrassilaud, pruun, 28x120mm28120JM1,62 €1,44 €
Immutatud terrassilaud, roheline, 28x120mm28120JM1,56 €1,41 €tellimisel
Immutatud terrassilaud, pruun, 28x145mm28145JM1,92 €1,81 €

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Hulgihind kehtib alates 40m2 terrassilaudade ostust.

Küsi hinnapakkumist:

Nimi

E-post (nõutav)

Telefon

Soovitud tooted ja kogused

Terrassilaua immutamine

Väliterrassi ehitusel tuleb arvestada ilmastikuga, eelkõige niiskuse ja päikesega, seetõttu kasutatakse terrassi ehitamisel enamasti immutatud terrassilaudu. Süvaimmutus muudab puidu vastupidavaks ilmastikuoludele ning tagab kaitse puidukahjurite, hallituse ja seente vastu. Immutatud puit on keskkonnale ja inimestele ohutu.

Pakume Tanalith E veepõhise puiduimmutuskemikaaliga immutatud terrassilaudu. Valikus on rohelise ja pruuni immutusega terrassilauad, neid saab hiljem töödelda toonitud terrassiõliga. Sügavimmutatud puitu ei pea paigaldamise ajal täiendavalt töötlema, kuid edaspidi tuleks terrassi õlitada spetsiaalse terrassiõliga iga 1-2 aasta järel. Mida tumedam on kasutatav õli, seda vastupidavam on terrassilaud päikese UV-kiirgusele.

Kuid terrass ei pea tingimata olema pruun. Naturaalse või valge terrassi jaoks võib kasutada immutamata terrassilauda ning seda ise kohapeal läbipaistva terrassiõliga või valge peitsiga töödelda. Tööd on rohkem, kuid tulemus on huvitavam. Vähema tööga huvitava tulemuse saamiseks on võimalik valida sobiv värv tööstuslikult viimistletud terrassilaudade seast.

Viimistletud terrassilauad

Võrreldes süvaimmutatud terrassilaudadega on Sundeck terrassilaudade värvitoonid päikesele ning ilmastikuoludele vastupidavamad – terrass püsib kauem värske, kena ja esinduslik.

Terrassilaudade töötlemiseks on kasutatud keskkonnasõbralikke ning eriti hea ilmastikukindlusega vesialuselisi modifitseeritud puiduõlisid. Teknos on üks Euroopa juhtivaid tööstuslike pinnakattevahendite tootjaid, omades üle 60-aastast kogemust Põhjamaade karmidesse oludesse sobivate puiduvärvide tootmisel.

Kasutades tööstuslikult viimistletud materjali saate ehitada kiirelt ja mugavalt! Küsi pakkumist!

Terrassilauad

Näitan kõiki 2 tulemust