Keila Ehituspood on Edukas Eesti Ettevõte

Keila Ehituspood on Edukas Eesti Ettevõte

Keila Ehituspood pälvis Creditinfolt Eduka Eesti Ettevõtte tunnustuse

Creditinfo Eesti tunnustas Realty Group OÜ-d väga heade majandustulemuste ja eeskujuliku maksekäitumise eest „Eduka Eesti Ettevõtte“ tiitliga. Realty Group OÜ on saavutanud 2020. aasta majandusandmete põhjal krediidireitingu HEA (A). Vaid 10,4% Eesti ettevõtetest omab head A-grupi krediidireitingut.

Eesti suurim krediidiinformatsiooni ja -riskide halduse teenuseid pakkuv Creditinfo Eesti tunnustab juba 16 aastat „Edukas Eesti Ettevõtte“ sertifikaadiga tublisid Eesti ettevõtteid, kelle majanduslik seisukord on Creditinfo Reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A). Kõrge krediidireiting näitab ettevõtte eeskujulikku majandusolukorda, häid finantstulemusi ning korrektset maksekäitumist.

Edukas Eesti Ettevõte 2021 sertifikaat

Värvitud tuulekastilauad saabunud

Värvitud tuulekastilauad saabunud

tuulekastilaud_värvitud

Nüüd saadaval meie poest kolmes värvitoonid tuulekastiauda. Tegemist on ristlõikega 18x95mm / 1 x peensaetud pinnaga.

Viimistlus on 1 x krunt + 1 x värv 3-st küljest.

Toonideks RR23, VALGE ja RR32.

Liitu meie uudislehe tellimusega!

Liitu meie uudislehe tellimusega!

Oleme tänulikud, et olete külastanud Keila Ehituspoe kodulehte. Pakume Teile võimalust liituda meie uudiskirjaga. Uudiskiri sisaldab uudiseid, sooduspakkumisi, kontakte jne.

Allpool olevale lingile klikkides suunatakse Teid lehele, kus saate anda oma nõusoleku uudiskirjaga liitumiseks. Kui soovite uudiskirja, siis palun jätke oma e-maili aadress alumisele väljale.

LINK